HOME   O NÁS   REFERENCE   KE STAŽENÍ   KONTAKT  

Bazénové technologie - privátní bazény

Mnozí lidé, kteří si pořizují bazén, jsou často přesvědčování výrobci a prodejci bazénů, že k spokojenému užívání a koupání postačuje základní písková filtrace a občasné použití chlorové tablety. Naše zkušenosti a zkušenosti našich zákazníků však ukazují, že péče o takto „vybavený“ bazén je časově velice náročná a nevděčná. Málokdy se podaří uživateli i přes veškerou snahu udržet bazénovou vodu v průzračném stavu a bez odpuzujícího chlorového zápachu a pachutě.

Proto nabízíme ucelené řešení úpravy bazénových vod spočívající v použití pískové filtrace, automatické desinfekce a dodatečných technologií zvyšující komfort bazénové relaxace. Pořizovací náklady automatické desinfekce bazénové vody jsou samozřejmě vyšší než koupě plováku pro chlorovou tabletu, ale provozní náklady těchto zařízení jsou výrazně nižší než trvalé dokupování tablet „Chlóršok“ apod. Zároveň se vyšší investice na počátku odvděčí časově nenáročnou obsluhou a koupáním v příjemné, zdravotně nezávadné vodě.

Dle specifických požadavků našich zákazníků navrhneme a dodáme ideální technologii pro splnění jejich potřeb. Dodáváme automatické měření a dávkování desinfekce, stejně tak bezchlórové desinfekční technologie UV lampy a ozonizační systémy. Oblíbeným doplňkem v bazénech jsou instalace protiproudu, masážních trysek případně jiných vodních atrakcí jako jsou např. chrliče.

Součástí našich instalací je optimalizované napojení bazénové technologie na ostatní zdroje energie jako jsou solární ohřev, tepelná čerpadla, topný systém objektu apod. Poskytujeme poradenství při výběru typu a dodavatele bazénu, vč. dohledu nad stavebními pracemi apod.