HOME   O NÁS   REFERENCE   KE STAŽENÍ   KONTAKT  

Míchání kapalin

Míchání kapalin je nedílnou součástí většiny úpravárenských aplikací a samozřejmě své pevné místo zaujímá snad ve všech možných chemických procesech.

Našim zákazníkům dodáváme kompaktní míchací technologie pro přípravu a skladování provozních chemických roztoků. Tyto míchací stanice jsou dodávány jako plně manuální nebo poloautomatické.

Vyšším stupněm zařízení jsou pak automatické míchací stanice, které se používají pro automatickou přípravu polymerních roztoků. Tyto jednotky existují ve dvou technologických provedeních a to jako diskontinuální přípravné jednotky s rozmíchávací a skladovací nádrží a nebo jako kontinuální tříkomorové plně automatické přípravné jednotky.

Pro míchání kapalin v nádržích o objemu 0,2 – 700 m3 nabízíme velký výběr vertikálních míchadel Helisem®. Velký výkonový rozsah motorů míchadel, spolu s širokou nabídkou tvarů a velikostí míchacích vrtulí otevírá nejširší možnosti využití těchto kvalitních, odolných a provozně velmi nenáročných míchadel. Ať již se jedná o procesy homogenizační, rozpouštění snadno nebo špatně rozpustných látek, míchání suspenzí, neutralizační procesy atd., vždy jsme schopni nabídnout to správné řešení.