HOME   O NÁS   REFERENCE   KE STAŽENÍ   KONTAKT  

Úpravny vody

Naše firma se již déle než 15 let zabývá návrhem a dodávkami úpraven pitných, technologických a bazénových vod. V této oblasti poskytujeme také odborné poradenství.

Dodávky úpraven vod zahrnují návrh optimální technologie na základě rozboru vody, doporučení vhodných zařízení a vlastní realizaci. Zabýváme se také optimalizací či doplněním stávajících úpraven vod.

Instalovaná zařízení pocházejí od předních domácích a světových výrobců a na veškeré zařízení také poskytujeme záruční a pozáruční servis. Mimo jiné instalujeme zařízení na úpravu vody firmy Ecowater, jednoho z největších světových výrobců těchto zařízení.

Dodáváme úpravny vody jak pro domácnosti tak pro veškeré průmyslové a technologické obory. Domácnosti, případně malé firemní provozy a restaurace nejčastěji trápí problémy s tvrdou vodou. Ať již se jedná o tvrdou vodu čerpanou ze studny nebo vodu dodávanou z vodovodního řadu, nadměrné množství vápenatých a hořečnatých iontů, které tvrdost vody způsobují, se nepříjemně podepisují na životnosti vodovodních zařízení a uživatelském komfortu takové vody. Častým problémem také bývá bakteriální kontaminace surové vody nebo vyšší obsah nevyhovujících látek jako jsou železo, mangan apod.

Úpravny vod pro průmyslové aplikace musí splňovat náročné požadavky na spolehlivost provozu a dlouhodobou životnost. Jsme přesvědčeni o tom, že tyto požadavky námi dodávané úpravny beze zbytku splňují.

Jsme autorizovaný dealer zařízení na úpravu vody od jednoho z největších světových výrobců.

Ecowater